مردانه

هدایای چرمی فیدو برای مردانی که همه چیز را دارند

در جایی که سبک و کاربرد به هم می رسند، چرم فیدو هدایای چرمی با کیفیت را ارائه می دهد.

چه با طراحی کلاسیک و ظریف، کیف پول چرم، کیف لوازم آرایش چرمی، کوله پشتی و موارد دیگر را اضافه کنید تا هدایایی شخصی برای او بسازید. با هدایای سفارشی از چرم فیدو متفاوت هدیه دهید.

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش

کیف چرم کراوات مدیسن

1,890,000 تومان
کیف چرم کراوات مدیسن برای افراد شیک پوش طراحی شده است. کیف کراوات چرم فیدو ازبهترین چرم ساخته شده است و می تواند تا 4 کراوات را در خود جای دهد تا بتوانید در حین حرکت شیک لباس بپوشید و خوش لباس بمانید. این کیف چرم مسافرتی کراوات باریک می تواند به راحتی در چمدان شما قرار گیرد بدون اینکه کیف شما را حجیم کند. یک جیب گیره دار کوچک در قسمت داخلی برای دکمه سرآستین و گیره های کراوات دوخته شده است تا تمام موارد مورد نیاز سفر را بهمراه داشته باشید.

کوله پشتی چرم ژوپیتر

4,900,000 تومان
کوله پشتی ژوپیتر، بزرگترین سیاره ی منظومه - تمرکز رنگ و جلوه، دارای جیب جلو - دارای جاکلیدی، جای خودکار و زیپ محفظه ی داخل. سبک و جادار.

کیف چرم لوازم اصلاح و آرایش فینکس

1,625,000 تومان
فینکس، افسانه ی شرقی - پیدایش، فنا، تولد دوباره. سمبل نو شدن و زندگی در سفر. طراحی کیف مدارک/وسایل/لوازم اصلاح/آرایشی فینکس بسیار خوش دست و هوشمندانه است تا سبک پر زرق و برق استفاده از یک وسیله مدرن و والامنشانه را در هر شرایط استفاده متبادر کند.

کیف پول پالتویی جسپر

1,170,000 تومان
جسپر، بهادار شرقی - گنجینه ی دست یافتنی. برای آنان که زیبایی را در تقارن می بینند.

کیف پول پالتویی چرم لیبرتی

1,130,000 تومان
لیبرتی، حس خوب رهایی - به زودی در این محل "پاسپورت ارزشمندی" نصب می گردد!                              طراحی جسورانه و پیشرو، کیف پول پالتویی چرم لیبرتی را به کیف همه کاره ی مسافرتی/روزمره تبدیل کرده است.

کوله پشتی چرم رول تاپ

4,670,000 تومان
با کوله پشتی چرم رول تاپ، خستگی معنا ندارد                                                                                                                                 طبیعت گردی با محصول تهیه شده از طبیعت. دارای محفظه ی دسترسی آسان از جلو. حجم بالا و سبک.

جا عینکی چرمی کایلانو

995,000 تومان
کایلانو، فرزند نور و دریا - کاور عینک چرمی کایلانو با دکمه ی مگنتی یک کاور عینک استاندارد و بسیار کاربردی می باشد. محل قرارگیری عینک داخل کاور عینک چرمی فیدو به صورتی طراحی شده که در مقابل فشار قرارگیری در کنار وسایل دیگر، محافظت خوبی از عینک به عمل آید.