محصولات مراقبت از چرم فیدو

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش

58٪ تخفیف

کرم روغنی جامد چرم فیدو

210,000 90,000 تومان
این محصول از انواع روغن های % 100 طبیعی و مواد مخصوص واکس ساخته شده است که محافظ چرم، آبرسان، تقویت کننده ی چرم،از بین برنده ی خش ها و خط های سطحی ایجاد شده بر روی چرم و همچنین ضد آب کننده بوده و منافذ چرم را نمی بندد. *روش استفاده: ابتدا محصول را کاملا تمیز کرده و بعد سطح چرم را با روغن چرم به کمک یک اسفنج به صورت دورانی آغشته نماﯾﯿد و پس از انجام این مرحله حدود نیم ساعت منتظر می مانیم تا روغن و مواد واکس کاملا به بافت چرم نفوذ نماید، در این حالت رخ چرم حالت مات به خود می گیرد، سپس با دستمال نخی تمیز و یا پد مخصوص سطح چرم را به خوبی جلا می دهیم. *مورد استفاده: این نوع روغن مناسب انواع چرم بخصوص چرم های با رخ کاملا صاف می باشد تا جلای بهتری به چرم ببخشد. *دوره ی مصرف: ماندگاری این واکس طولانی بوده و در هنگام جذب گرد و غبار با دستمال نخی تمیز نماﯾﯿد. این محصول مکمل انواع کرم واکس بوده و پس از استفاده از کرم واکس ها، مصرف واکس روغن چرم پیشنهاد می گردد.
96٪ تخفیف

کیت پد چرم فیدو

250,000 10,000 تومان
کیــت درخشان کننده محصــولات چرمی شــامل دو پد از ابر و پارچه ی مخصوص طراحی و تولید شده است. با استفاده از ابر موجود در جعبه ، واکـــس را به سطح چرم آغشته نمایید و پس از خشـک شدن با استفاده از پد پارچه ای محصول خود را به صورت کامل پولیش نمایید. *مورد استفاده: کفش، کیف، کت، مبل، صندلی، دستکش و کیف پول است. *نکتـه ی مهــم: پس از استفاده ی طولانی از اسفنج با توجه به جذب گرد و غبار باید تعویض شود زیرا سطح چرم را کدر و مات خواهد کرد.
46٪ تخفیف

واکس مایع فوری چرم فیدو - Selfshine

110,000 60,000 تومان
مواد استفاده شده در این محصول کاملا طبیعی بوده و با استفاده از مواد نانو تا حد زیادی از ورود آب به کفش جلوگیری می کند و زمانی که شما به سرعت می خواهید کفش خود را جلا دهید، این محصول انتخابی مناسب خواهد بود. *روش صحیح مصرف: قبل از استفاده سطح کفش را از گرد و غبار و خاک به طور کامل تمیز کنید، سپس با کمی فشار به اسفنج بالای واکس مایع، آن را به تمامی قسمت های کفش آغشته کنید و اجازه دهید تا کاملا خشک شود. بعد از آن می توانید کفش کاملا شفاف و براق خود را مشاهد کنید. *مورد استفاده: برای انواع محصولات چرمی که به سرعت نیاز به براق شدن و تا حدودی پوشش رنگی دارند انتخابی مناسب است. *دوره ی مصرف: استفاده از این واکس بستگی به دفعات استفاده از محصولات چرمی دارد.
50٪ تخفیف

ژل تمیز کننده چرم فیدو

150,000 75,000 تومان
این محصول از انواع تمیز کننده های چرم با طیف ملایم می باشد و بر روی همه ی محصولات چرمی و تمامی رنگها قابل استفاده می باشد این محصول آبرسان، محافظ و تمیز کننده ی محصولات چرم فیدو بوده و با مواد کاملا طبیعی موجب افزایش عمر محصولات چرم فیدو می شود.روش استفاده: ابتدا محصول چرم فیدو را از هرگونه گرد و خاک تمیز کرده و سطح چرم فیدو را با ژل تمیز کننده آغشته می کنیم و پس از خشک شدن، با دستمال تمیز سطح محصول چرم فیدو را پاک می کنیم.مورد استفاده: برای همه ی چرم ها در تمامی رنگ ها قابل استفاده می باشد. این محصول مکمل انواع کرم واکس ها بوده و پس از مصرف لازم می باشد که از کرم واکس مناسب با رنگ چرم استفاده گردد تا محصول چرم فیدو شفافیت و براقیت خود را پس از تمیز شدن بدست آورد.دوره ی مصرف: بستگی به نیاز و کثیف شدن سطح محصول چرمی قابل استفاده می باشد.
40٪ تخفیف

پولیش روغنی Shoeshine چرم فیدو

75,000 45,000 تومان
درعرض چند ثانیه چرمها را براق می کند و جلا می دهد ، زیرا این محصول از ترکیب روغن های تصفیه شده و موم زنبور عسل که مناسب بافت چرم است تهیه شده و قابل استفاده برای تمامی رنگها می باشد ، ضمن آنکه فاقد هرگونه حلال است.روش صحیح استفاده: قبل از استفاده با دستمال و یا فرچه مخصوص سطح چرم فیدو را از هرگونه آلودگی پاک کنید، سپس تمامی قسمت های محصول چرمی را پولیش نمایید، در این حالت به سرعت سطح چرم براق شده و جلا می یابد. جهت درخشش و نرمی بیشتر، می توانید پس از یک ساعت که مواد کاملا جذب چرم شد سطح چرم را با دستمال نخی تمیز و یا با فرچه ی مخصوص پرداخت نمایید.مورد استفاده: انواع محصولات چرمی که موجب نرمی، لطافت و جلای آنها می گردد.دوره ی مصرف: جهت جلا و نیز نرمی بافت چرم می توانید در هفته ۲ بار از این پولیش استفاده کنید.
44٪ تخفیف

کرم روستیک نرم کننده ی چرم فیدو

150,000 85,000 تومان
این کرم از روغن های خاصی تهیه شده که نقش مهمی در نرم نگه داشتن بافت چرم داشته و موجب می شود چرم فیدو همچنان به تنفس طبیعی ادامه دهد و تا حدودی از ورود آب به بافت چرم فیدو جلوگیری کرده و محافظت محصول چرم فیدو را در پی خواهد داشت. بدین ترتیب با استفاده از این مواد گیاهی و طبیعی، زیبایی و لطافت چرم فیدو همچنان حفظ خواهد شد.روش صحیح استفاده: این محصول به صورت بی رنگ بوده و برای همه محصولات چرمی و با هر رنگی قابل استفاده می باشد. قبل از استفاده از این کرم، سطح چرم را با دستمال تمیز کاملا از آلودگی ها پاک کرده و با مقداری از کرم سطح محصول چرمی را آغشته و پس از ۳۰ دقیقه با استفاده از دستمال نخی تمیز و یا فرچه مخصوص سطح چرم را پرداخت نماﯾﯿد.مورد استفاده : احیا کننده و نرم کننده ی چرم های کهنه و دارای بافت خشک.دوره ی مصرف: با توجه به استفاده از محصولات چرمی هفته ای یکبار می توان از کرم روستیک استفاده نمود و بین هربار استفاده و با کثیف شدن چرم فقط کافی است سطح چرم را با دستمال تمیز و یا فرچه های مخصوص پرداخت و براق نمایید.
44٪ تخفیف

کرم کفش چرم فیدو

150,000 85,000 تومان
این کرم باعث درخشش محصولات چرمی فیدو می شود. این محصول برای چرم های صاف با کیفیت بالا و کم کارکرد که نیاز به محافظت و شادابی دارد انتخابی ایده آل است.روش صحیح استفاده: سطح محصولات چرمی فیدو را با مقداری از کرم به کمک یک اسفنج به طور یکنواخت آغشته کرده و سپس اجازه دهید کاملا خشک شود تا ظاهر چرم کمی مات شود زمان خشک شدن وابسته به دمای محیط می باشد. پس از خشک شدن با پد مخصوص یا فرچه مخصوص محصول چرمی فیدو را پرداخت و پولیش نماﯾﯿد. مورد استفاده : برای محصولات چرمی که به تازگی مورد استفاده قرار گرفته اند.دوره ی مصرف: پس از هربار استفاده از کرم، محصولات چرمی فیدو را می توان تا چند بار استفاده کرد و در هر بار استفاده با یک دستمال نخی تمیز و یا پد مخصوص مجددا چرم را پولیش دهید تا براق و شفاف شود.
41٪ تخفیف

لوسیون مراقبت از چرم بالم

320,000 190,000 تومان
این لوسیون از ترکیب چند روغن طبیعی از جمله روغن های آرگان، نارگیل و بادام که برای چرم های صاف با رخ طبیعی و لطیف بسیار مناسب تولید شده است و هنگام استفاده از آن پس از مدتی جذب بافت چرم شده و با حفظ ظاهر طبیعی جلوه ای لطیف به آن می بخشد. *روش استفاده صحیح: مقداری از لوسیون را روی اسفنج ریخته و همه سطوح محصول چرمی را با این لوسیون آغشته کنید و ماساژ دهید و بعد از ۳۰ دقیقه با پد مخصوص یا یک دستمال نخی تمیزسطح چرم را پرداخت نمائید تا لوسیون اضافی از سطح چرم جمع آوری وظاهری شفاف و زیبا به چرم ببخشد. *مورد استفاده : ایجاد نرمی، لطافت و احیای انواع چرم بخصوص چرم های گوسفندی که در پوشاک چرمی مورد استفاده قرار می گیرند. دوره مصرف: از این لوسیون در محصولات چرمی در فصل های پاییز و زمستان ماهانه دو بار و در پوشاک چرمی پس از پایان فصل زمستان استفاده شود.*نکته مهم: پس ازاستفاده از لوسیون ، محصول چرمی باید در داخل کاور نگهداری شود، اما زیپ کاور تا استفاده بعدی باز باشد تا از بروز رطوبت احتمالی آسیبی به چرم وارد نشود.
44٪ تخفیف

Exclusive Care محصولات چرمی فیدو

150,000 85,000 تومان
استفاده از این کرم، چرم را کاملا تغذیه و معالجه می کند‌ و موجب مراقبت انحصاری و خاص از رویه چرمی خواهد شد ، زیرا این کرم کاملا گیاهی است و باعث تفنس طبیعی چرم می شود.روش صحیح استفاده: سطح محصولات چرمی فیدو را با مقداری از این کرم به کمک اسفنج به طور یکنواخت آغشته و سپس اجازه دهید کاملا خشک شود تا ظاهر چرم کمی مات گردد. زمان خشک شدن وابسته به دمای محیط می باشد و پس از خشک شدن با پد یا فرچه مخصوص چرم را پرداخت و پولیش نماﯾﯿد.مورداستفاده: برای چرم هایی که بیشتر مورد استفاده قرار گرفته و نیاز به پوشش رنگ قویتری دارند.دوره مصرف: پس از هربار استفاده از کرم مراقبت محصولات چرمی فیدو را می توان تا چند بار استفاده و با یک دستمال نخی تمیز و یا با پد مخصوص مجددا چرم را پولیش دهید تا براق و شفاف شود.نکته مهم: این محصول در مقایسه با محصولات دیگر دارای رنگدانه ی بیشتری بوده و مناسب چرم های کهنه و استفاده شده می باشد و ظاهری جوان و شاداب را به چرم می بخشد.

دسته‌بندی