کیف چرم زنانه فیدو

برای  کار، ماجراجویی آخر هفته، و مناسبت‌های خاص، کیف‌های چرمی زنانه فیدو جزو بهترین کیف‌هایی هستند که در کمد لباس‌های ما وجود دارند، نه تنها گزینه ها بی پایان هستند، بلکه برای سلیقه ها و خلق و خوی متفاوت همه کاره هستند. 

شاید شما عاشق کیف چرم زنانه کلاسیک باشید، مانند یک کیف چرم دسته دار و یا شاید شما از شکل‌های مد روز مانند کیف‌های دوشی چرمی فیدو لذت می‌برید.

در هر صورت، کیف چرم کراس‌بادی فیدو یا کیف دوشی فیدو که از چرم ساخته شده است، باعث بهتر دیده شدن و جذابیت بیشتر شما و همه لباس‌های شما است.
حتی بیشتر از آن، کیف های چرمی فیدو مانند بهترین کیف های چرم دستی زنانه همیشه در آزمون زمان مقاومت می کنند. آنهایی که خطوط تمیز و مینیمال دارند به راحتی از روز به شب منتقل می‌شوند، در حالی که طراحی‌های تزئین شده و رنگ‌های پر جنب و جوش برای برجسته کردن قطعات پرهیاهوتر طراحی شده‌اند.

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش

کیف دوشی زنانه چرم اونجلین

5,460,000 تومان
اونجلین، خبر خوب - ظرافت و کارایی! در کنار وزن کم. آستر دوزی شده، با محل قرارگیری کلید، جاخودکاری و جیب داخلی

کیف چرم مهمانی میشل

3,530,000 تومان
میشل - به آرزوهای کوچک جامه ی عمل بپوشان، برای رویاهای بزرگ خیالبافی کن، برنامه ریزی کن!

کوله پشتی چرم ژوپیتر

5,900,000 تومان
کوله پشتی ژوپیتر، بزرگترین سیاره ی منظومه - تمرکز رنگ و جلوه، دارای جیب جلو - دارای جاکلیدی، جای خودکار و زیپ محفظه ی داخل. سبک و جادار.

کیف دوشی چرم زنانه ی اسکارلت

3,970,000 تومان
اسکارلت، دختری با موهای قرمز - طراحی کیف دوشی چرم زنانه ی اسکارلت به نحوی است که هم به صورت دوشی رسمی و هم به صورت هیکلی روزمره قابل استفاده می باشد. فضای داخلی کاملا قابل دسترس بوده و جیب روی کالا که نام محصول هم از رنگ آن برگرفته شده در عین افزودن زیبایی به محصول، بسیار کاربردی است.

کیف دوشی زنانه چرم کوردلیا

4,630,000 تومان
کوردلیا، گوهر درخشان سلطنتی - قلب دریاها، جوانترین دختر شاه لیر، ملکه ی افسانه ای بریتونز، نامی که شایسته ی یک محصول با اصالت و با کیفیت است. وقار و حس تجملاتی در طراحی کوردلیا چشمانتان را می نوازد.

کیف چرم لوازم اصلاح و آرایش فینکس

2,340,000 تومان
فینکس، افسانه ی شرقی - پیدایش، فنا، تولد دوباره. سمبل نو شدن و زندگی در سفر. طراحی کیف مدارک/وسایل/لوازم اصلاح/آرایشی فینکس بسیار خوش دست و هوشمندانه است تا سبک پر زرق و برق استفاده از یک وسیله مدرن و والامنشانه را در هر شرایط استفاده متبادر کند.