کیف دوشی زنانه چرم فیدو

یک روال روزمره به یک کیف چرمی روزانه نیاز دارد

با کیف‌های چرمی کلاسیک و پرکاربرد فیدو، خود را مجذوب خود کنید.کیف های چرم فیدو به همان اندازه که استفاده می شوند به راحتی تمیز می شوند. نمای بیرونی چرم فیدو نرم و صاف در برابر آب مقاوم است و به راحتی پاک می شود. کیف های چرمی زنانه فیدو فضای زیادی برای لپ‌تاپ، پد میز، شارژر و هر وسیله دیگری که برای انجام کار به آن نیاز دارید، دارند. فضای مجزای داخلی لپ‌تاپ، کیف های چرم فیدو را به تصمیمی سازمان‌یافته و هوشمندانه برای هر خانم تبدیل می‌کند.
وقتی برای سفر چمدان را رها می کنید و یک کیف چرمی شیک و جادار برای سفر آخر هفته آینده خود می گیرید، سریعتر به آن مکان رسید. فضای زیادی برای تعویض چند لباس، چند جفت کفش و آن لوازم بهداشتی ضروری وجود دارد. با کیف‌های چرم زنانه فیدو، سبک ببندید و زودتر پرواز کنید.

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش

37٪ تخفیف

کیف دوشی زنانه چرم اونجلین

6,160,000 3,900,000 تومان
اونجلین، خبر خوب - ظرافت و کارایی! در کنار وزن کم. آستر دوزی شده، با محل قرارگیری کلید، جاخودکاری و جیب داخلی
36٪ تخفیف

کیف دوشی چرم زنانه ی اسکارلت

4,490,000 2,900,000 تومان
اسکارلت، دختری با موهای قرمز - طراحی کیف دوشی چرم زنانه ی اسکارلت به نحوی است که هم به صورت دوشی رسمی و هم به صورت هیکلی روزمره قابل استفاده می باشد. فضای داخلی کاملا قابل دسترس بوده و جیب روی کالا که نام محصول هم از رنگ آن برگرفته شده در عین افزودن زیبایی به محصول، بسیار کاربردی است.
32٪ تخفیف

کیف دوشی زنانه چرم کوردلیا

5,220,000 3,600,000 تومان
کوردلیا، گوهر درخشان سلطنتی - قلب دریاها، جوانترین دختر شاه لیر، ملکه ی افسانه ای بریتونز، نامی که شایسته ی یک محصول با اصالت و با کیفیت است. وقار و حس تجملاتی در طراحی کوردلیا چشمانتان را می نوازد.

دسته‌بندی