کیف پول چرم فیدو

کیف پول چرم مناسب را برای آقایان در چرم فیدو پیدا کنید

 کیف‌پول‌های چرمی شخصی‌شده مردانه فیدو برای دوام ساخته شده‌اند. طراحی کیف پول چرم سفارشی باریک را با فضای لازم را انتخاب کنید. در چرم فیدو، کیف‌پول‌های چرمی کامل را در اندازه‌های مختلف ارائه می‌کنیم تا متناسب با هر روال روزانه باشد. کیف‌پول‌های مینیمالیستی برای مردان مانند کیف‌پول‌های چرمی نگهدارنده کارت چرم فیدو را همراه داشته باشید یا با کیف‌پول‌های سه تایی جادار اما ساده‌چرم فیدو جا برای همه چیز داشته باشید و برای منحصربفرد آن را به کیف پول مردانه خود تبدیل کنید.
انتخاب کیف پول چرم مناسب برای او می تواند دشوار باشد. آقایان به فرم و عملکرد با سبکی نیاز دارند که با دنیای مدرن ما در سال های آینده مطابقت داشته باشد. خوب است بدانید که کیف پول چرم فیدو از چرم نازک با کیفیت بالا ساخته شده است که جیب های او را از شلوغی پاک می کند و شلوارش را از خطوط ناخوشایند پاک می کند.
کیف پول های دوقلو چرم فیدو که از وسط تا می شود تا ظاهری ساده داشته باشد. چه او کیف پولش را در پشت یا در جیب جلویی‌اش ببندد، کیف‌های دوتایی چرم فیدو سبکی جاودانه را برای مردی که می‌خواهد به اندازه کافی کارت و پول نقد همراه داشته باشد، به ارمغان می‌آورد. باریک‌ترین و نازک ترین کیف‌پول نازک چرم فیدو دارای 6 اسلات کارت و 2 جیب داخلی است تا همه چیز مورد نیاز او را بدون حجم اضافی در خود جای دهد.
کیف پول های چرم فیدو با سه تا شدن و طراحی جمع و جور برای حمل همه چیز ساخته شده است. کیف پول های چرمی سه تایی ما دارای 9 اسلات کارت و سه جیب داخلی اضافی برای ذخیره سازی فراوان هستند.
نگهدارنده کارت این کیف‌پول‌های نگهدارنده کارت چرمی فیدو برای مردانی ساخته شده‌اند که می‌خواهند تمام وسایل ضروری را حمل کنند.

Community Verified icon


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش

کیف پول پالتویی جسپر

1,485,000 تومان
جسپر، بهادار شرقی - گنجینه ی دست یافتنی. برای آنان که زیبایی را در تقارن می بینند.

کیف پول پالتویی چرم لیبرتی

1,430,000 تومان
لیبرتی، حس خوب رهایی - به زودی در این محل "پاسپورت ارزشمندی" نصب می گردد!                              طراحی جسورانه و پیشرو، کیف پول پالتویی چرم لیبرتی را به کیف همه کاره ی مسافرتی/روزمره تبدیل کرده است.

دسته‌بندی